czwartek, 14 kwietnia 2011
. on , jak książę zdjęty z tronu . ona, buntowniczka nieznana nikomu .


Jeden głupi błąd a skreślasz z listy tych zajebistych ludzi , za których kiedyś byłbyś gotów zrobić wszystko .Docenisz , że miałeś wszystko , gdy nie będziesz miał już nic .
   
ona czule go całowała, on czule macał ją po tyłku.

i tak naprawdę każdy jest sam, a miłość to tylko urojenie.jesteśmy zbyt dumni by do siebie wrócić i zbyt zakochani by o sobie zapomnieć.
Stwierdziła, że był największym błędem jej życia, błędem wartym popełnienia. ♥
jesteś jedyną osobą ,która powinna mi oddać 50 zł za przejebanie esów z Tobą .ty udajesz, że nie widzisz, ja udaję, że nie czuję.

Często jedynym wyjściem z sytuacji jest wyjście na piwo.

Nie jesteś tylko imieniem na liście kontaktów.W moim sercu masz osobny pokój i własne łóżko .`Naucz się podłości i bądź w niej mistrzem..

to była nasza historia, tak pięknie skończyć się mogła.


człowiek jest tak skonstruowany , że pociągają go rzeczy, których nie może zdobyć .Koncentruj się bardziej na własnym charakterze niż na własnej reputacji, ponieważ charakter stanowi o tym, kim naprawdę jesteś, a reputacja to jedynie to kim jesteś w oczach innych ludzi.
Zamknij oczy. Pozwól sobie upaść.milczymy by nie pogorszyć sprawy. tracimy szansę nic nie mówiąc.


A dziś zastanawia mnie jedno. Czy ta twoja cholerna duma czy nowa dziewczyna nie pozwala Ci powiedzieć mi jednego głupiego "siema"

Wiesz jak ciężko iść do przodu przed oczami mając wczoraj ?
Była mistrzem układania w głowie scenariuszy, które nigdy się nie spełniały.


sentymentalne sranie w banie mnie nie interesuje. potrzebuję miłości.

Mieszaj głośniej , niech sąsiedzi wiedzą , że mamy cukier. ;D


mówisz 'pierdole to' a potem płaczesz w poduszkę.I przyrzekam, że jak kurwa umrę, to żadna twoja noc nie będzie spokojna . mów mi, że i tak jesteśmy wygrani.♥Brak komentarzy:

Prześlij komentarz