piątek, 23 grudnia 2011

Świątecznie.


W piątkowe noce wszędzie pełno zdesperowanych, zagubionych ludzi.


Chcę dalej iść i nie pamiętać o sentymentach.
Milcz, nie pytaj mnie o jutro, jutro, jak co dzień.


Są ludzie którzy znaczą dużo więcej niż trochę.
I problemy zwalają Ci się na głowę, jeden po drugim, więcej i więcej bez litości.

Nie można spać , gdy człowiek pełen jest uczuć , których nie da się wypowiedzieć słowami .Wiesz jakie to niesamowite uczucie, kiedy w jego oczach zapala się milion gwiazd, tylko dla Ciebie?


Najgorsza jest podświadomość, że straciłam tyle pięknych chwil czekając na coś, co okazało się nieosiągalne.Jestem młoda. Mam prawo popełniać błędy i mam prawo ich później żałować. Nikt nie ma jednak prawa mnie za to oceniać, a tym bardziej krytykować.

a jeśli zapijasz wódkę wódką i popijasz colą wymieszaną z Daniellsem, wiedz, że coś się dzieje i że pora zapomnieć o przystojnych brunetach z niebieskimi oczami.
i cieszę się, że częściej mijam Cię w snach , niż na ulicach miasta .

W uśmiechu kobiety tkwią wielkie tajemnice..wystarczy, że na mnie patrzysz, to już doprowadza mnie do takiego stanu, że cały świat poza Tobą nie istnieje.Zabawne, że doceniamy ludzi dopiero wtedy, gdy już znikną z naszego życia.


a wiesz, jeżeli do kogoś coś czujesz, chcesz tego kogoś jak najbliżej . walczysz .

Uwielbiam te dni,kiedy pomimo pochmurnego nieba chce mi się uśmiechać do każdego i cieszyć się, tak po prostu tym co mam.


może jestem zbyt uczuciowa. po prostu.wzruszyłam ramionami. był to jedyny gest na jaki mogłam się zdobyć.
Najtrudniej jest kiedy kochasz równie mocno jak nienawidzisz.Rozmowa w cztery oczy i poznajesz człowieka z innej strony.

Jak zawsze dźwięk jego głosu wprawiał ją w euforię.
zbyt wiele słów, zbyt mało czynów.

bo razem zobaczymy to co niewidzialne, usłyszymy to co niesłyszalne .
Podczas czasu przeznaczonego na czytanie lektury doszłam do wniosku, że mam fajny sufit. Tak mój sufit jest bardzo fajny.;p


skąd mam na dłoniach nieba ślad, nie pytaj mnie .Jak się tak leży godzinami w nocy, to myśleniem można zajść bardzo daleko i w bardzo dziwne strony, wiesz?


Wystarczy zatrzymać się na minutę i uśmiechnąć.

dziś rano zorientowałam się, że uśmiecham się bez powodu. później zorientowałam się, że myślę o Tobie.Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym twoim życiu.
nie lubię gdy mówisz 'ej, mam pomysł!'. bo wiem , że za chwilę mogę spodziewać się dosłownie wszystkiego , zaczynając od zwykłego wyjścia na miasto , kończąc na spontanicznym wyjeździe na biegun północy.

` I może kiedyś się spotkamy. I może będziemy rozmawiać, a nie tylko mówić.Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.

więc wyjdź . nie jestem dziewczyną, która prosi się o miłość .2 komentarze:

  1. ` I może kiedyś się spotkamy. I może będziemy rozmawiać, a nie tylko mówić.\
    \
    ładny!;)

    OdpowiedzUsuń