poniedziałek, 15 sierpnia 2011
Bądź otwarty, ale nie tak żeby Ci mózg wyleciał.
raz w życiu rzucić wszystko.


Są utwory przy których inni świetnie się bawią, a Ty stoisz nie mogąc wydobyć z siebie żadnego gestu - tak, to te które kojarzą Ci się z najpiękniejszymi chwilami życia, które minęły.
słuchaj brat tak stworzony jest ten świat, że nie jest w stanie się powtórzyć żadna z dat.chodź ze mną na drugą stronę lustra.

Czym się różni udawana miłość od prawdziwej? Udawana: Kocham te płatki śniegu w twoich włosach! Prawdziwa: Gdzie masz czapkę, kretynko?!Nic tak nie krzywdzi jak przypadkowe słowa dające nadzieję.utwórz pozytywną myśl, bo czasu jest niewiele, niech
się zrodzi w Twoim ciele reggae.


kiedy potrzebujesz ich najbardziej oni znikają. tak po prostu. pstryk i już ich nie ma. kumasz ? zarzekają sie najpierw.`zawsze będę przy Tobie. kocham Cię. jesteś najlepszą osobą pod słońcem.' a później ich juz nie ma. wtedy przychodzi rozpacz i samotność. smutek i utrapienie przy którym nie pomaga już nawet siedzenie na parapecie z kubkiem parującego kakao w dłoniach ...przyjaciele .. ta .

mówisz szczęście, myślisz On.


 


Gdyby lenistwo było sportem , to śmiało mogłabym jechać na olimpiadę . ;p
W dzisiejszych czasach stajemy przed wyborem : dragi , wódka , miłość , fajki czy ludzka litość.. -.--jak zaskoczyć chłopaka w łóżku?
-śpisz, śpisz... nagle wstajesz i robisz pompki


fajnie jest umieć się z kimś rozumieć bez słów i w tym samym momencie wybuchać śmiechem.czas na zmiany. monotonia zabija.jestem zbyt zajebista, dlatego zakazana. ;Dzagrajmy w nasza ulubiona grę; Ty udasz że mnie nie znasz, a ja udam że to wcale nie boli.


terapia " mam Cię w dupie " - zakończona sukcesem.


` głupawka - choroba powszechnie znana wśród młodzieży. zaraźliwa. objawia się niekontrolowanymi napadami śmiechu i skurczami przepony oraz potokiem łez. ; D


' Popłyniemy ulicami, tam gdzie tanie wino w szklankach..'

` .. I przyłóż mi pistolet do skroni .. Nie uklęknę. `

`. Kątem oka spoglądał na nią . Pilnował ją wzrokiem jednocześnie udając obojętnego.
Dziś to już nie to samo .

 

2 komentarze:

  1. -jak zaskoczyć chłopaka w łóżku?
    -śpisz, śpisz... nagle wstajesz i robisz pompki


    zrobię tak kiedyś ;p;p

    OdpowiedzUsuń