sobota, 26 listopada 2011

. Rihanna we found love ♥ .
szydzisz ze mnie? no to chodź tu, weź ze sobą swoich chłopców, chyba że pękasz jak kondomy z kiosku.

i znów mamy długie jesienne wieczory . takie z kubkiem herbaty i dobrą książką . takie z głową pełną myśli .


gdy zobaczyłam jak kobieta zapala papierosa podczas mszy, to aż mi piwo z ręki wypadło . ;qpierdolone zakochańce , na sam ich widok rzygam serduszkami .
 
 
 


szczerość , to nacisnąć " enter " w momencie , gdy chcesz nacisnąć " backspace "
może alkohol skraca życie, ale pozwala zobaczyć dwa razy więcej .


często płaczę tylko dlatego, aby wyrzucić wszystko, co niepotrzebne w mej głowie.Często udajemy , że jest w porządku. Udawany uśmiech na twarzy doprawdy nic już nie znaczy.
 
 dużym problemem większości ludzi jest to, że nie potrafią znaleźć szczęścia w teraźniejszości, tylko rozpamiętują przeszłość, która wydaje im się być idealna.

Żyjąc dość krótko, doświadczyłam tyle bólu jak nie jeden dorosły.Kiedyś przyjdzie taki dzień, że siądę na chodniku tak zupełnie bezproblemowo i będę miała wyjebane dosłownie na wszystko.
Prawdziwy przyjaciel nie uspokaja Cię, gdy się złościsz. On wkurza się razem z Tobą.pojęcia nie masz, jak kusi fakt, że mogłabym być dla
Ciebie tą najważniejszą.Bo w życiu nie wyskoczy Ci wiadomość "On Cię kocha" i nie będziesz miała do wyboru opcji "ok" lub "anuluj".Najgorsze jest gdy odtrącasz na prawdę fajnego faceta, któremu na Tobie zależy tylko dlatego, że w głowie siedzi Ci frajer, który Cię zranił.
wracam w sobotę z piątkowej imprezy, a tam niedziela ;O. 80% polskiej młodzieży jest zadowolona ze swojego dotychczasowego życia. reszta nie ćpa, albo nie ma kasy na alkohol. 
zmieniam zdanie co pięć minut, a humor jeszcze częściej. jestem beznadziejna, i pojebana. cześć.Jak mnie zniszczył.? Zwyczajnie - mówiąc zbyt dużo i przekraczając pewne granice.
  
Kawa stygnie. uczucia gasną. Piwo traci gaz. Namiętność wietrzeje, a ludzie zwyczajnie odchodzą.Rok temu o tej porze wcale nie było chujowo.Razem stworzyliśmy zajebisty początek książki. Osobno dokonaliśmy zakończenia.
 
 


Ważne, aby mieć kogoś takiego, kto cię kopnie w odpowiednim momencie w dupę, wyzwie cię, siądzie na psychikę. On to robi dlatego, żebyś sobie życia nie zmarnował i żebyś się otrząsnął. Ten ktoś nazywa się 'przyjaciel'.
Dziewczyny :
 - Mam chłopaka! - I jaki jest?
 Chłopaki :
- Mam dziewczynę. - Ruchałeś już?


A żeby Cię zaniosło na Syberię za moje krzywdy , skurwysynie .


Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach.


Najgorsza opcja - zaufać i wierzyć w każde słowo mężczyźnie.


zabił się , a to tylko dlatego, że jeszcze wczoraj poprosiła go o dowód miłości.

na dziś to wszystko, zgaszę cię jak ognisko.
 
 
 
 
 
 
 
 

2 komentarze:

 1. Te opisy, są cudowne - nadają sens mojemu życiu ;*
  Każdego dnia przeglądam tę stronę by zobaczyć czy nie umieściłaś kolejnych... <3
  Dziękuje : )

  OdpowiedzUsuń
 2. Te opisy są zajebiste . :P

  Jak niektóre czytałam to mi łezka w oczach stanęła :P Jeszcze raz fajneeee

  OdpowiedzUsuń