sobota, 3 grudnia 2011

JOJO - Disaster ♥ .
jeżeli przy Tobie płaczę to albo jesteś mi kimś bliskim, albo po prostu nie daję już rady.
przyciągasz, cholernie mocno przyciągasz .chcę tylko usłyszeć, że to wszystko ma sens.


nie wchodźmy sobie w drogę . po prostu zapomnijmy .

Wiesz jakie to uczucie, gdy rozumiesz, że nie znaczysz nic?

Dopiero kiedy zapragniesz wracać, zaczynasz rozumieć jak daleko odszedłeś.Tysiące myśli, w których brak jakiejkolwiek logiki.


Za przyjaźń, której nie trzeba tłumaczyć.


musisz mi wybaczyć , że brak mi sił aby o Ciebie walczyć. Pomyśl sobie, że to wszystko miałoby dziś zniknąć..

   nie mów tylko , że Ci zależy . dość kłamstw .jestem tylko człowiekiem, nikim specjalnym.


Pięcioletni chłopiec zapytał swojego przyjaciela czym jest przyjaźń? On odpowiedział: Przyjaźń jest wtedy, gdy codziennie kradniesz czekoladki z mojej torby, jednak wciąż trzymam je w tym samym miejscu.

a masz tak czasem , że rozpierdala Cie od środka a Ty nie wiesz co z tym zrobić ?
i wiem, że na pytanie 'kim dla Ciebie jestem', nie znasz odpowiedzi.spraw, by zastanawiali się dlaczego wciąż się uśmiechasz.

spieprzyliśmy to, przyznaj sam.najgorzej jest widzieć pustkę w oczach, w których wcześniej widziało się cały świat.


Kląć, jeszcze głośniej i jeszcze częściej, albo odejść, nie mówiąc nic więcej.

Gimnazjum . Najlepszy okres w życiu . Największe wybryki . Największe problemy . Najsilniejsze więzi . Najgorsi nauczyciele , których tak kochamy kiedy trzeba się rozstać . Przeklęte dzienniki , które miliony razy ochotę mieliśmy wyrzucić przez okno . Wiecznie za małe szatnie . Walka z mundurkami . Wymyślane bóle głowy , brzucha by tylko nie pisać sprawdzianu . Wagary , które dawały adrenalinę . Przesiedziane przerwy przy książkach , gdzie drugie słowo to przekleństwo . Wycieczki z których zdjęcia odzwierciedlały 1/10 niezapomnianych wydarzeń . Pierwszy papieros . Pierwszy alkohol . Szkolne dyskoteki . Ściągi w piórnikach ;D całe ręce we wzorach . Wf , którego było zawsze mało . Zawody po których kolana goiły się tygodniami . Ludzie , których nigdy się nie zapomni .

Obsypując świat brokatem, nie sprawisz, że będzie piękniejszy.przyznaj, że gdy słuchasz muzyki, to właśnie Jego masz przed oczami .2 komentarze: